Kajko i Kokosz Szkoła latania

Książka

Kajko i Kokosz Szkoła latania

 • Wydawnictwo: Egmont
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788323746935
 • Ilość stron: 44
 • Format: 21.5x29.0cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Jutro (poniedziałek 2017-11-20)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 19,99 PLN
Nasza cena 14,15 PLN
Oszczędzasz 29%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 19,99 PLN
Nasza cena 14,15 PLN
Oszczędzasz 29%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

To jedna z najsławniejszych polskich serii komiksowych. W przezabawny sposób opowiada o przygodach dwóch słowiańskich wojów - mądrego i uczciwego Kajka oraz silnego i samolubnego Kokosza - służących kasztelanowi Mirmiłowi. Dwaj przyjaciele dzielnie bronią Mirmiłowa przed atakami niecnych zbójcerzy, raz po raz wpadając w tarapaty. Niewymuszony humor opowieści bawi czytelników w różnym wieku, a pełne szalonych przygód albumy czyta się jednym tchem.

Szczegóły

Tytuł: Kajko i Kokosz Szkoła latania

Autor: Christa Janusz

Wydawnictwo: Egmont

Seria: KAJKO I KOKOSZ

ISBN: 9788323746935

Języki: polski

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 44

Format: 21.5x29.0cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.18 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl