Efekty uboczne

Promocja

Efekty uboczne

 • Wydawnictwo: Replika
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788376746333
 • Format: 14,5x20,5 cm
 • Oprawa: broszurowa
Wysyłka:
Jutro (piątek 2017-10-20)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Promocja:

Nowości i bestsellery na zapas

Cena 36,90 PLN
Nasza cena 20,66 PLN
Oszczędzasz 45%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 36,90 PLN
Nasza cena 20,66 PLN
Oszczędzasz 45%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Kate Bennet to doświadczona patolog. Ma kochającego męża i świetlaną przyszłość. Do pewnego momentu... W mgnieniu oka i całkowicie niespodziewanie jej życie zamienia się w koszmar. Dwie jej pacjentki umierają z powodu tajemniczej choroby. Zapada na nią również przyjaciółka Kate. Lekarka odkrywa straszliwą tajemnicę, związaną z testami nielegalnych leków, przeprowadzanych przez gigantyczny koncern farmaceutyczny. Od tej chwili zagrożone staje się jej małżeństwu, zdrowie psychiczne, a także życie...


Szczegóły

Tytuł: Efekty uboczne

Autor: Michael Palmer

Wydawnictwo: Replika

ISBN: 9788376746333

Rok wydania: 2017

Format: 14,5x20,5 cm

Oprawa: broszurowa

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl