Rezerwat zdrowia

Książka

Rezerwat zdrowia

  • Wydawnictwo: Kos
  • Rok wydania: 2013
  • ISBN: 8360528241
  • Ilość stron: 366
  • Format: 15.0x21.0cm
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 37,00 PLN
Nasza cena 24,38 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 37,00 PLN
Nasza cena 24,38 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Rezerwat zdrowia - Szerstiennikow Nikołaj

Organizm ludzki – to system unikalny. Potrafi zwalczyć każdą chorobę. Długość życia narządów i układów ciała jest wprost niebywała. Wątroba może funkcjonować 400 lat, w przybliżeniu tyle samo trwa czas nieprzerwanej pracy innych narządów wewnętrznych.

Jednak człowiek w ciągu 50–60 lat potrafi doprowadzić swe ciało do takiego stanu, w którym lekarstwa stają się niezbędne do życia.

Nawet w poważnych stanach chorobowych organizm ma jeszcze szansę na regenerację i normalną pracę. Trzeba mu tylko pomóc. Musimy nauczyć się rozumieć język swojego ciała, umieć wsłuchiwać się w sygnały narządów i układów wewnętrznych, aby pomóc im walczyć z chorobami metodami niekonwencjonalnymi. To właśnie jest treścią książki. Tysiące ludzi znają system praktyk uzdrawiających. Dzięki niemu chorzy otrzymują możliwość przywrócenia zdrowia, zdrowi – zatrzymania procesu przekwitania i starzenia się.

Na nowo odzyskać poprzednią energię, witalność, radość postrzegania życia, odkryć wewnętrzne możliwości, zrozumieć to, co ukryte, nauczyć się pomagać innym – takie zadanie warte jest osobistego wysiłku! W systemie samouzdrawiania i samodoskonalenia się wykorzystano starosłowiańskie metody uzdrawiające oraz autorskie opracowania stworzone na ich podstawie. Niektóre metody zaczerpnięto z arsenału uzdrawiających nauk Dalekiego Wschodu i przystosowano do percepcji współczesnego człowieka W rezultacie w tym systemie organicznie łączą się praktyki uzdrawiającego duchowego i fizycznego samodoskonalenia umożliwiające wkroczenie na nowy poziom rozwoju osobistego.


Szczegóły: Rezerwat zdrowia - Szerstiennikow Nikołaj

Tytuł: Rezerwat zdrowia
Autor: Szerstiennikow Nikołaj
Wydawnictwo: Kos
Kod paskowy: 9788360528242
ISBN: 8360528241
Język oryginału: rosyjski
Tłumacz: Skoneczna Alina
Języki: polski
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 366
Format: 15.0x21.0cm
Oprawa: Miękka
Waga: 0.35 kg


Recenzje: Rezerwat zdrowia - Szerstiennikow Nikołaj

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×