Miasto kości

Książka

Miasto kości

  • Wydawnictwo: Mag
  • Rok wydania: 2009
  • ISBN: 9788374801300
  • Ilość stron: 512
  • Format: 13.0x20.0cm
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna
Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 35,00 PLN
Nasza cena 27,47 PLN
Oszczędzasz 21%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 35,00 PLN
Nasza cena 27,47 PLN
Oszczędzasz 21%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Miasto kości - Clare Cassandra

Bohaterką bestsellerowej serii jest Clary Fray nastoletnia rudowłosa artystka o skłonnościach do wpadania w tarapaty. Jej najlepszym i jedynym przyjacielem jest chłopak, matka jest roztrzepaną artystką, a miejscem rozrywki są ulice Manhattanu i nocne kluby. Aż do czasu, gdy pewnej nocy w nocnym klubie Pandemonium trzech nastolatków, których widzi tylko ona, na jej oczach zabija chłopca, który, jak się okazuje, tak naprawdę nie jest chłopcem... Clary czuje, że powinna zawiadomić policję, ale wie, że nikt jej nie uwierzy, gdyż ciało zamordowanego rozpłynęło się w powietrzu, a napastników nikt oprócz niej nie widzi. Są to Nocni Łowcy, tajemna kasta wojowników, których celem jest walka z demonami. W ciągu następnych 24 godzin znika matka Clary, a ona sama o mało nie ginie z ręki demona.

Poszukując matki, Clary trafia do tajemnego świata, położonego głęboko pod ulicami Nowego Jorku, zwanego Podziemnym Światem, pełnego tajemniczych wróżek, wampirów, hybryd człowieka i wampira, i demonów. Clary jest rozdarta pomiędzy uczuciami, które żywi do dwóch chłopców jej najlepszego przyjaciela, Simona, oraz do tajemniczego łowcy wampirów, pół człowieka, pół anioła Jacea. Wkrótce sama staje się częścią ukrytego świata łowców demonów zwanych Nefilim i odkrywa straszną tajemnicę...

Trylogia Dary Anioła składa się z Miasta Kości, Miasta Popiołów i Miasta Szkła i zajmuje pierwsze miejsca list bestsellerów obok ekranizowanego Zmierzchu. To przykład, jak bardzo temat wampirów stał się popularny w literaturze. Trylogia zyskała kilkanaście fanklubów w Stanach i liczne fanowskie strony internetowe, m.in. niemiecką, hiszpańską i norweską.


Szczegóły: Miasto kości - Clare Cassandra

Tytuł: Miasto kości
Autor: Clare Cassandra
Wydawnictwo: Mag
Seria: DARY ANIOŁA
ISBN: 9788374801300
Tłumacz: Reszka Anna
Języki: polski
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 512
Format: 13.0x20.0cm
Oprawa: Miękka
Waga: 0.42 kg


Recenzje: Miasto kości - Clare Cassandra

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×