Cuda Pana Jezusa Pomoc katechetyczna dla dzieci i młodzieży niesłyszącej, upośledzonej umysłowo w stopniu lekkim oraz uczniów klas I-III

Książka

Cuda Pana Jezusa
Pomoc katechetyczna dla dzieci i młodzieży niesłyszącej, upośledzonej umysłowo w stopniu lekkim oraz uczniów klas I-III

 • Wydawnictwo: Św. Stanisława BM
 • Rok wydania: 2009
 • ISBN: 9788374222273
 • Ilość stron: 120
 • Format: 28.5x20.0cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 26,25 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 26,25 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 31%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Pierwsza na rynku księgarskim książka przeznaczona do pracy katechetycznej z dziećmi i młodzieżą niesłyszącą. Autorka wykorzystała tu swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe jako surdopedagog i katecheta pracuje na co dzień w jednym ze specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych w Krakowie. Cuda Pana Jezusa to zbiór tekstów biblijnych dostosowanych do odbioru przez osoby niesłyszące, napisany prostym, zrozumiałym językiem. Przepiękne ilustracje wykonane przez niesłyszącą uczennicę Joannę Łapkę oraz zestawy ćwiczeń dodatkowo pomagają lepiej zrozumieć i utrwalać treść lektury. Książka z przeznaczeniem do pracy katechetycznej w szkole, ale również do pracy w rodzinie, może być pomocna do pracy w wychowaniu religijnym w każdym domu.

Książka Cuda Pana Jezusa przeznaczona jest dla dzieci i młodzieży niesłyszącej oraz upośledzonej w stopniu lekkim oraz uczniów klas IIII. Ma ona na celu:

wypełnić istniejącą lukę w pomocach katechetycznych do surdokatechezy,

ułatwić pracę katechetyczną surdokatechetom,

umożliwić osobom z uszkodzonym słuchem poznanie i zrozumienie perykop biblijnych,

pomóc rodzicom dzieci z uszkodzonym słuchem w ich wychowaniu religijnym.


Szczegóły

Tytuł: Cuda Pana Jezusa

Podtytuł: Pomoc katechetyczna dla dzieci i młodzieży niesłyszącej, upośledzonej umysłowo w stopniu lekkim oraz uczniów klas I-III

Autor: Wójcik Urszula

Wydawnictwo: Św. Stanisława BM

ISBN: 9788374222273

Języki: polski

Rok wydania: 2009

Ilość stron: 120

Format: 28.5x20.0cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.35 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×