Wiwat agencja

Książka

Wiwat agencja

  • Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
  • Rok wydania: 2012
  • ISBN: 9788376481548
  • Ilość stron: 118
  • Format: 14.0x20.0cm
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna
Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 19,90 PLN
Nasza cena 13,39 PLN
Oszczędzasz 32%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 19,90 PLN
Nasza cena 13,39 PLN
Oszczędzasz 32%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Wiwat agencja - Mayle Peter

Reklama jest dźwignią handlu Nieprawda! Reklama jest czymś znacznie więcej: trybami, dzięki którym działa światowy biznes, olejem, dzięki któremu te tryby mogą sprawnie pracować, silnikiem, który je napędza, paliwem spalanym przez ten silnik... Krótko mówiąc: bez reklamy świat, jaki znamy, nie mógłby funkcjonować a jeśli już, to na pewno nie w taki chaotyczny, często absurdalny, trudny do zrozumienia sposób...

Peter Mayle, który przed rozpoczęciem kariery pisarskiej przepracował wiele lat i w tych największych, i w tych całkiem niedużych agencjach reklamowych, z właściwym sobie poczuciem humoru odsłania kulisy funkcjonowania reklamowego biznesu. Skrząca się dowcipem, pełna bezlitosnych, ale zaprawionych ciepłem i sympatią obserwacji książka pozwala laikom zrozumieć przynajmniej podstawowe zasady rządzące światem reklamy, fachowcom z branży zaś być może da okazję do refleksji nad śmiesznostkami i absurdalnościami ich profesji. Nawet obraz w krzywym zwierciadle bywa niekiedy pouczający!

Peter Mayle
Autor popularnych książek o Prowansji. Po ukończeniu dwudziestu jeden lat przeprowadził się z Anglii do Nowego Jorku i podjął pracę w agencji reklamowej Davida Ogilvyego. Gdy osiągnął szczyt kariery, doszedł do wniosku, że przestała go bawić, po czym rzucił to wszystko i wyjechał z żoną do Prowansji z zamiarem napisania powieści. Prawdziwą sławę przyniósł mu Rok w Prowansji", w którym opisuje swoje doświadczenia i przygody w nowym kraju.


Szczegóły: Wiwat agencja - Mayle Peter

Tytuł: Wiwat agencja
Autor: Mayle Peter
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
ISBN: 9788376481548
Tłumacz: Braiter Paulina, Nakoniecznik Arkadiusz
Języki: polski
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 118
Format: 14.0x20.0cm
Oprawa: Miękka
Waga: 0.12 kg


Recenzje: Wiwat agencja - Mayle Peter

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×