Przeszłość to dziś 1 podręcznik Część 1 Literatura język kultura Liceum technikum

Książka

Przeszłość to dziś 1 podręcznik Część 1 Literatura język kultura
Liceum technikum

 • Wydawnictwo: Stentor
 • Rok wydania: 2011
 • ISBN: 9788361245292
 • Ilość stron: 184
 • Format: 20.0x26.0cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 28,00 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 28,00 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 24%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Podręcznik składa się z trzech części: Starożytność. Grecja i Rzym; Starożytność. Świat Biblii; Średniowiecze. Każda z nich, rozpoczynająca się ogólnym wprowadzeniem, podzielona jest na rozdziały, które zawierają:* wykład wstępny* teksty ze wskazówkami do analizy i interpretacjiw tej części rozdziału omówione są zarówno zamieszczone w podręczniku utwory liryczne, jak i obszerne dzieła literackie, które uczeń przystępujący do matury ma obowiązek przeczytać w całościnowością są fragmenty dzieł (np. Król Edyp Sofoklesa), które ułatwią uczniom zinterpretowanie cytowanego tekstu w kontekście całego utworu; to umiejętność wymagana na maturze pisemnej* moduł Czytamy dzieła sztuki wybrane dzieło sztuki wraz z obudową ułatwiającą jego odczytanie (wskazówki i pytania)* dział Komentarze z tekstami współczesnych badaczy, krytyków literackich i eseistów, dzięki którym uczeń poszerzy wiedzę na temat literatury i kultury epoki oraz przećwiczy umiejętność czytania ze zrozumieniem* dział Dialogi z tradycją z utworami twórców XX-wiecznych* nowy dział Do matury krok po kroku z przykładowymi tematami maturalnymi oraz obszernymi i czytelnymi wskazówkami do ich realizacji* na nowo opracowany dział Wiadomości z nauki o języku.Nr dopuszczenia 55/09/S


Szczegóły

Tytuł: Przeszłość to dziś 1 podręcznik Część 1 Literatura język kultura

Podtytuł: Liceum technikum

Autor: Mrowcewicz Krzysztof

Wydawnictwo: Stentor

Seria: PRZESZŁOŚC TO DZIŚ

ISBN: 9788361245292

Kategoria: Podręczniki
Liceum » Klasa 1
Technikum » Klasa 1

Przedmiot: Język polski

Języki: polski

Rok wydania: 2011

Ilość stron: 184

Format: 20.0x26.0cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.41 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×