Zemsta Lektura dobrze opracowana

Książka

Zemsta Lektura dobrze opracowana

 • Wydawnictwo: Skrzat
 • Rok wydania: 2009
 • ISBN: 9788374373982
 • Ilość stron: 160
 • Format: 13.5x19.0cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 6,50 PLN
Nasza cena 3,89 PLN
Oszczędzasz 40%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 6,50 PLN
Nasza cena 3,89 PLN
Oszczędzasz 40%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

W starym zamku mieszka dwóch zapiekłych w gniewie sąsiadów. Ani Cześnik ani Rejent nie mają zamiaru się pogodzić. Ale los niespodziewanie płata im figla i w finale nie tylko się godzą, ale zostają rodziną! Spojrzenie na sarmacką szlachtę z przymrużeniem oka, nieodparty komizm, mistrzostwo języka to niezaprzeczalne walory sztuki jednej z najbardziej znanych w dorobku Aleksandra Fredry.
To wydanie zostało opracowane specjalnie z myślą o uczniach gimnazjum, dla których jest to lektura obowiązkowa, i opatrzone odpowiednimi przypisami i komentarzem.


Szczegóły

Tytuł: Zemsta Lektura dobrze opracowana

Autor: Fredro Aleksander

Wydawnictwo: Skrzat

Seria: LEKTURA DOBRZE OPRACOWANA

ISBN: 9788374373982

Kategoria: Podręczniki
Lektury

Przedmiot: Język polski

Języki: polski

Rok wydania: 2009

Ilość stron: 160

Format: 13.5x19.0cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.17 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl