Igor i lalki

Książka

Igor i lalki

 • Wydawnictwo: Zakamarki
 • Rok wydania: 2009
 • ISBN: 9788360963661
 • Ilość stron: 36
 • Format: 22.5x26.5cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Jutro (wtorek 2018-11-13)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 27,90 PLN
Nasza cena 16,46 PLN
Oszczędzasz 41%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 27,90 PLN
Nasza cena 16,46 PLN
Oszczędzasz 41%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Kiedy chłopaki grają w przedszkolu w nogę – zawsze chcą mieć w drużynie Igora, który jest świetnym strzelcem. Ale piłka nożna nie jest jedyną pasją Igora. Bardzo chętnie pobawiłby się lalkami, przemyca nawet jedną w plecaku do przedszkola. Okazuje się jednak, że to wcale nie jest takie proste. Czy dziewczynki pozwolą mu się bawić razem z nimi? I co na to powiedzą jego koledzy?

Kolejna autorska książka obrazkowa Pii Lindenbaum o przełamywaniu stereotypów i przekraczaniu granic – tych wewnętrznych i tych narzuconych. Książka dla wszystkich, którzy buntują się przeciw jedynie różowym dziewczynkom i jedynie niebieskim chłopcom.

I jeszcze dobra wiadomość dla tych, którzy polubili bohaterkę trzech poprzednich książek Pii Lindenbaum – Igor chodzi do tego samego przedszkola co Nusia! Nusia pojawia się wielokrotnie na kartach tej książki, a co więcej, spostrzegawcze oczy wypatrzą też inne szczegóły znajome z pozostałych książek Pii Lindenbaum.

Pija Lindenbaum, ur. 1955, niezwykle ceniona autorka i ilustratorka książek dla dzieci, wielokrotnie nagradzana za swoją oryginalną twórczość, m.in. szwedzką Nagrodą Augusta, Nagrodą Księgarzy, tytułem Ilustratora Roku na Targach Książki Dziecięcej w Bolonii czy dyplomem New York Timesa za najlepszą książkę obrazkową w USA. Jest wnikliwą obserwatorką niearanżowanych przed dorosłych dziecięcych zabaw i dziecięcego sposobu myślenia. A swoje spostrzeżenia potrafi genialnie przelać na papier - powstaje oszczędna w słowach, ale jakże pełna znaczeń opowieść, której drugim głosem są pełne niezwykłych barw i zabawnych szczegółów ilustracje. Nic dziwnego, że dzieci odnajdują w jej książkach swój świat!


Szczegóły

Tytuł: Igor i lalki

Autor: Lindenbaum Pija

Wydawnictwo: Zakamarki

ISBN: 9788360963661

Tytuł oryginału: Kenta och barbisarna

Tłumacz: Skalska Katarzyna

Języki: polski

Rok wydania: 2009

Ilość stron: 36

Format: 22.5x26.5cm

Oprawa: Twarda

Waga: 0.35 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Zobacz także:

Produkt Cena W koszyku
Zakamarki Nusia i baranie łby
Nusia i baranie łby
Nusia i baranie łby
Oprawa: Twarda
16,75 PLN
Dodaj
OK
Zakamarki Nusia się chowa
Nusia się chowa
Nusia się chowa
Oprawa: Twarda
17,94 PLN
Dodaj
OK
Zakamarki Nusia i bracia łosie
Nusia i bracia łosie
Nusia i bracia łosie
Oprawa: Twarda
18,02 PLN
Dodaj
OK
Zakamarki Nusia i wilki
Nusia i wilki
Nusia i wilki
Oprawa: Twarda
17,94 PLN
Dodaj
OK
Zakamarki Zlatanka i ukochany wujek
Zlatanka i ukochany wujek
Zlatanka i ukochany wujek
Oprawa: Twarda
16,75 PLN
Dodaj
OK
Zakamarki Pobawimy się?
Pobawimy się?
Pobawimy się?
Oprawa: Twarda
18,02 PLN
Dodaj
OK

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×