Dom nadziei

Książka

Dom nadziei

 • Wydawnictwo: RAFAEL
 • Rok wydania: 2009
 • ISBN: 978-83-7569-131-3
 • Ilość stron: 224
 • Format: 12.0x19.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 19,90 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 19,90 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 25%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Jest pamiętny rok 1939, Gestapo depcze po piętach Marceli, żonie oficera polskiego kontrwywiadu, który ukrywa się prawdopodobnie na Węgrzech. Kolejne przesłuchania dowodzą iście szatańskiej finezji z jaką Niemcy próbują osaczyć kobietę, domyślając się że przechowuje ona ściśle tajne dokumenty. Pełna obaw o los swój i swoich córek, Marcela podejmuje heroiczną decyzję... Ucieka wraz z dziećmi z okupowanej Warszawy i podejmuje długą i niebezpieczną podróż na Węgry, by odnaleźć męża.Na jej drodze znajdą się pomocni ludzie, ale czyha też wiele pułapek i niebezpieczeństw, czasem ze strony tych, których najmniej mogłaby o to podejrzewać, wierzy jednak że w końcu uda się jej odnaleźć ukochanego Bolesława i razem przetrwać te straszne czasy.Ta wartka i pełna nagłych zwrotów akcji historia opowiada nie tylko o nie spotykanym heroizmie, ale przede wszystkim o miłości która jest jego źródłem, i która potrafi pokonać nawet największe przeszkody. Największa zaś wartością jest fakt że ta historia wydarzyła się naprawdę?


Szczegóły

Tytuł: Dom nadziei

Autor: Palęcki Maciej

Wydawnictwo: RAFAEL

Kod paskowy: 9788375691313

ISBN: 978-83-7569-131-3

Języki: polski

Rok wydania: 2009

Ilość stron: 224

Format: 12.0x19.5cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.23 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×