Książka
 • Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
 • Rok wydania: 2009
 • ISBN: 9788301160197
 • Ilość stron: 384
 • Format: 16.5x23.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 64,90 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 64,90 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Pierwsza książka w której w wyczerpujący sposób omówiono zjawisko terroryzmu w XX i XXI w. Autorzy wyjaśniają genezę terroryzmu, wyodrębniając zarówno czynniki sprzyjające rozwojowi tej formy walki, jak i hamujące go. Szczegółowa analiza pozwala wychwycić podobieństwa i różnice między poszczególnymi organizacjami, ich priorytetami, podłożem politycznym i ideologicznym oraz sposobami działania. Publikacja jest owocem wielu lat pracy badawczej autorów studiujących fenomen terroryzmu w najlepszym europejskim ośrodku Instytucie Badań nad Terroryzmem i Polityką Bezpieczeństwa Uniwersytetu w Bonn.
Nie odwołują się oni do strachu przed możliwymi zamachami, nie epatują przemocą stosowaną przez terrorystów, ale przeprowadzając rzetelną analizę pokazują obiektywną historię zjawiska terroryzmu.


Szczegóły

Tytuł: Terroryzm

Autor: Dietl Wilhelm, Hirschmann Kai, Tophoven Rolf

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Kod paskowy: 978830116019701

ISBN: 9788301160197

Tytuł oryginału: Das Terrorismus-lexikon. Täter, Opfer, Hintergründe

Język oryginału: angielski

Tłumacz: Liedel Krzysztof

Języki: polski

Rok wydania: 2009

Ilość stron: 384

Format: 16.5x23.5cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.54 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×