30 minut dla efektywnego osobistego marketingu

Książka

30 minut dla efektywnego osobistego marketingu

 • Wydawnictwo: Kos
 • Rok wydania: 2015
 • ISBN: 9788360528778
 • Ilość stron: 96
 • Format: 11.0x16.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 17,00 PLN
Nasza cena 11,03 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 17,00 PLN
Nasza cena 11,03 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Czy masz problemy z pokazaniem się we właściwym świetle Czy chwalenie się swoimi osiągnięciami sprawia Ci trudność Osobisty PR jest sztuką autoprezentacji, własnego marketingu.

Naucz się, w jaki sposób:
Rozpoznać swoje mocne strony i je rozwijać
Prezentować sobą więcej niż dotąd
Analizować swój potencjał, a następnie konsekwentnie go rozwijać
Odnaleźć cele po to, by je potem osiągnąć

Aby osiągnąć sukces, musisz przyjąć stanowisko swego partnera i patrzeć na różne sprawy z jego perspektywy. (Henry Ford)

Stéphane Etrillard uchodzi za największego eksperta w zakresie osobistej suwerenności oraz zalicza się do najbardziej fachowych trenerów w dziedzinie gospodarki i coachingu nowej generacji. W głównej mierze zajmuje się warsztatami komunikacji i dystrybucji. Odnosi sukcesy na polu prywatnego coachingu, a także otwartych seminariów z retoryki, dialektyki i osobistego PR-u. Należy do 100 najlepszych mówców (Excellent Speakers). Jest członkiem German Speakers Association.


Szczegóły

Tytuł: 30 minut dla efektywnego osobistego marketingu

Autor: Etrillard Stephane

Wydawnictwo: Kos

Seria: W 30 MINUT

ISBN: 9788360528778

Tłumacz: Olbińska Emilia

Języki: polski

Rok wydania: 2015

Ilość stron: 96

Format: 11.0x16.5cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.12 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl