Razem w szkole 2 Komplet 3 płyt CD szkoła podstawowa

Książka

Razem w szkole 2 Komplet 3 płyt CD
szkoła podstawowa

  • Wydawnictwo: WSiP
  • EAN: 9788302108693
  • Format: 14.0x12.5cm
  • Oprawa: Plastikowa
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 45,01 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 45,01 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 15%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Materiał muzyczny zgromadzony na trzech płytach został zintegrowany z tematami wiodącymi cyklu Razem w szkole. Kl.2. oraz treściami zamieszczonymi w podręcznikach i zeszytach dla ucznia. Może stanowić atrakcyjne urozmaicenie zajęć i niezawodną pomoc dydaktyczną. Do każdego tematu wiodącego nagrano piosenkę, utwór instrumentalny lub efekty dźwiękowe. Większość nagranych na płycie kompozycji zostało napisanych specjalnie dla tego cyklu - jest to ich pierwsze nagranie. Uczniowie z pewnością polubią piosenki pt. ?Zawsze razem?, ?Abecadło?, ?Bajka o jesiennych wiatrach?, ?Mój zwierzyniec?, ?Choinkowe całusy?, ?Olimpiada zimowa??. Na płytach znajdują się także akompaniamenty, ćwiczenia do śpiewania z solmizacją, odgłosy otaczającego świata, efekty dźwiękowe, kolędy, prezentacje głosów, utwory muzyki klasycznej, pokaz brzmienia instrumentów.


Szczegóły

Nazwa: Razem w szkole 2 Komplet 3 płyt CD szkoła podstawowa

Wydawnictwo: WSiP

Seria: RAZEM W SZKOLE

Kod paskowy: 9788302108693

Kategoria: Podręczniki

Przedmiot: Nauczanie początkowe

Języki: polski

Format: 14.0x12.5cm

Oprawa: Plastikowa

Waga: 0.19 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×