Wesoła szkoła i przyjaciele 1 Przewodnik metodyczny część 1 edukacja wczesnoszkolna

Książka

Wesoła szkoła i przyjaciele 1 Przewodnik metodyczny część 1
edukacja wczesnoszkolna

 • Wydawnictwo: WSiP
 • Rok wydania: 2009
 • ISBN: 978-83-02-10816-7
 • Ilość stron: 128
 • Format: 16.5x23.5cm
 • Oprawa: Plastikowa
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 11,50 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 11,50 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 11%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Wesoła szkoła i przyjaciele to nowa propozycja cyklu podręczników powstała na bazie bardzo cenionej przez nauczycieli serii pt.: Wesoła szkoła sześciolatka, przeznaczona dla sześciolatka w szkole i dostosowana do nowej podstawy programowej.

Przewodniki metodyczne do tej serii (5 części) zawierają rozkłady materiału z przewidywanymi osiągnięciami ucznia, szczegółowe scenariusze zajęć, propozycję spotkania z rodzicami, zajęcia z wychowania fizycznego wplecione w tok zajęć, ciekawostki uzupełniające niektóre tematy, ban gier i zabaw na krótkie przerwy w trakcie zajęć. Przewodniki zostały także opracowane z myślą o stymulowaniu u dziecka jego osobowych predyspozycji i uzdolnień. W tekście scenariuszy zostały zaznaczone te momenty zajęć, podczas których nauczyciel będzie mógł stymulować u konkretnych dzieci wybrane typy uzdolnień.


Szczegóły

Tytuł: Wesoła szkoła i przyjaciele 1 Przewodnik metodyczny część 1

Podtytuł: edukacja wczesnoszkolna

Wydawnictwo: WSiP

Kod paskowy: 9788302108167

ISBN: 978-83-02-10816-7

Kategoria: Podręczniki

Przedmiot: Nauczanie początkowe

Języki: polski

Rok wydania: 2009

Ilość stron: 128

Format: 16.5x23.5cm

Oprawa: Plastikowa

Waga: 0.19 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×