Medycyna wielowymiarowa System diagnozowania i samouzdrawiania człowieka

Książka

Medycyna wielowymiarowa
System diagnozowania i samouzdrawiania człowieka

 • Wydawnictwo: Kos
 • Rok wydania: 2010
 • ISBN: 9788376490151
 • Ilość stron: 416
 • Format: 17.2x24.5cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 51,00 PLN
Nasza cena 31,96 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 51,00 PLN
Nasza cena 31,96 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Medycyna wielowymiarowa to połączenie wiedzy medycyny zachodniej i wschodniej, starożytnej oraz współczesnej wiedzy ezoterycznej, a także doświadczenia gnostycznego wszystkich podstawowych religii świata. Daje ona możliwość opisania w sposób systemowy wielowymiarowej struktury człowieka, składającej się z siedmiu ciał fizycznego i sześcio-warstwowego szkieletu energetycznego, otaczającego ciało fizyczne. Właśnie w tym szkielecie energetycznym znajdują się głębokie przyczyny (obce wibracje) większości chorób przewlekłych, których likwidacja daje efekt natychmiastowego uzdrawiania. Ta wiedza była zaszyfrowana w pracach wtajemniczonych, stanowiła podstawę technik magicznych Wschodu i praktyk modlitewnych klasztorów i kościołów Zachodu.
Autorce udało się wypracować algorytm, za pomocą którego można ujawnić indywidualną matrycę zapisu w formie falowej chorób przewlekłych oraz zlikwidować je za pomocą metody rzędów wibracyjnych.
Metoda ta nie posiada na świecie odpowiedników. Jest prosta, bezpieczna, skuteczna i polecana tym wszystkim, którzy pragną uwolnić się od skomplikowanych przewlekłych chorób, niezależnie od czasu trwania choroby.
Książka została nagrodzona dwoma dyplomami: I stopnia na II Międzynarodowym Kongresie Duchowe i naturalne uzdrawianie w ekologii i medycynie oraz Za osiągnięcia w dziedzinie zdrowia i medycyny.
Z proponowanej metody samodiagnozowania i samouzdrawiania może korzystać każdy człowiek, niezależnie od tego, jaki wyznaje światopogląd .


Szczegóły

Tytuł: Medycyna wielowymiarowa

Podtytuł: System diagnozowania i samouzdrawiania człowieka

Autor: Puczko Grigoriewna Ludmiła

Wydawnictwo: Kos

ISBN: 9788376490151

Język oryginału: rosyjski

Tłumacz: Mockałło Marina

Języki: polski

Rok wydania: 2010

Ilość stron: 416

Format: 17.2x24.5cm

Oprawa: Twarda

Waga: 0.73 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Puczko Grigoriewna Ludmiła (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl