Notatki akademickie

Książka

Notatki akademickie

 • Wydawnictwo: Impuls
 • Rok wydania: 2010
 • ISBN: 9788375873832
 • Ilość stron: 86
 • Format: 16.0x23.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
2 - 4 dni robocze*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 18,00 PLN
Nasza cena 5,40 PLN
Oszczędzasz 70%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 18,00 PLN
Nasza cena 5,40 PLN
Oszczędzasz 70%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Na książkę złożyły się felietony pisane w latach 2008-2009. Miejscem ich publikacji, z nielicznymi wyjątkami, były dwa miesięczniki: Forum Akademickie i czasopismo branżowe z zakresu kultury fizycznej Lider. W większości dotyczyły one dwóch, bliskich autorowi z racji pracy w zawodzie nauczyciela akademickiego, a zarazem specjalisty nauk o kulturze fizycznej zagadnień: nauki i szkolnictwa wyższego oraz wychowania fizycznego i sportu. Ostatnia część, zatytułowana Spostrzeżenia różne, zawiera felietony, których tematyka wykraczała poza te dwie dziedziny, a zarazem wydała się społecznie ważna. Tym, co je łączy jest lapidarna forma. Żaden test nie przekracza 400 słów. Choć większość powstała pod wpływem bieżących wydarzeń, przynajmniej niektóre z nich, nie straciły jak dotąd na aktualności.

Szczegóły

Tytuł: Notatki akademickie

Autor: Grabowski Henryk

Wydawnictwo: Impuls

ISBN: 9788375873832

Języki: polski

Rok wydania: 2010

Ilość stron: 86

Format: 16.0x23.5cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.15 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×