Skrzatoland Przewodnik

,

Książka

Skrzatoland Przewodnik

,

 • Wydawnictwo: Harmonia
 • Rok wydania: 2010
 • ISBN: 9788371344220
 • Ilość stron: 174
 • Format: 16.0x23.0cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 19,95 PLN
Nasza cena 12,86 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 19,95 PLN
Nasza cena 12,86 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Przewodnik po Skrzatolandzie opracowano głównie z myślą o nauczycielach przedszkola, mogą z niego również skorzystać nauczyciele prowadzący zajęcia kompensacyjno-wyrównawcze i rodzice. Głównym celem Przewodnika... jest pokazanie możliwości efektywnego wykorzystania cyklu Skrzatoland w bezpośredniej pracy z dzieckiem, bez względu na przyjęty i realizowany program wychowania przedszkolnego.

Przewodnik składa się z dwóch części. Pierwsza zawiera opis każdej z dziewięciu książek cyklu wraz z zestawieniem wiadomości i umiejętności nabywanych przez dziecko dzięki rozwiązywaniu stawianych mu zadań z różnych obszarów edukacji. Druga to przykładowe scenariusze zajęć, które nauczyciel może wykorzystać w bezpośredniej pracy z dziećmi.

Treści zawarte w Przewodniku... są zgodne z Podstawą programową wychowania przedszkolnego (Rozporządzenie Ministerstwa Edukacji Narodowej z dnia 23 grudnia 2008).


Szczegóły

Tytuł: Skrzatoland Przewodnik

Autor: Studnicka Jolanta, Marczewska Ewa

Wydawnictwo: Harmonia

ISBN: 9788371344220

Kategoria: Podręczniki
Podręczniki dla nauczycieli - metodyka » Wychowanie przedszkolne

Przedmiot: Wychowanie przedszkolne

Języki: polski

Rok wydania: 2010

Ilość stron: 174

Format: 16.0x23.0cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.29 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Studnicka Jolanta, Marczewska Ewa (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl