Książka
 • Wydawnictwo: Zakamarki
 • Rok wydania: 2010
 • ISBN: 9788360963821
 • Ilość stron: 28
 • Format: 21.5x21.5cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Jutro (poniedziałek 2018-03-19)*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 24,90 PLN
Nasza cena 14,68 PLN
Oszczędzasz 41%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 24,90 PLN
Nasza cena 14,68 PLN
Oszczędzasz 41%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Babo jeszcze wiele nie mówi, dlatego wskazuje palcem przed siebie. Babo chce! Tam! Przed siebie, odkrywać świat. Świat pełen kolorów i dźwięków. Starsza siostra Ajsza zabiera go na spacer do lasu. Wózek jedzie. Turli-turli, tur-tur-tur. A tam kto? A tam co? Łosie, mrówki, jagody i jeszcze... Chrum-chrum! Czmychu-myk! A po wielkiej przygodzie przyjemnie wrócić do pachnącego ciastem domu. To już trzecia pełna dźwięków, obrazów i pozytywnej energii książka o wesołej rodzince. "Babo chce", podobnie jak poprzednie książki szwedzkiej autorki i francuskiego ilustratora "Binta tańczy" i "Lalo gra na bębnie", może stać się inspiracją do wspólnej rodzinnej zabawy. Bo na pewno znacie jeszcze więcej niezwykłych odgłosów otaczającego świata!

Szczegóły

Tytuł: Babo chce

Autor: Susso Eva, Chaud Benjamin

Wydawnictwo: Zakamarki

ISBN: 9788360963821

Tytuł oryginału: Babo pekar

Język oryginału: szwedzki

Tłumacz: Skalska Katarzyna

Języki: polski

Rok wydania: 2010

Ilość stron: 28

Format: 21.5x21.5cm

Oprawa: Twarda

Waga: 0.27 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Bardzo fana książka. Fabuła trafia do małego dziecka. Strona z dzikami - przesłodka. Minus - miękkie kartki, ale i tak warto kupić. 2017-12-27 19:19:15


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl