Tropiciele (Audiobook)

AUDIOBOOK

Tropiciele (Audiobook)

 • Producent: Bellona
 • Rok produkcji: 2011
 • ISBN: 9788360339596
 • Ilość stron: 2
 • Format: 14.5x20.5cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 35,99 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 35,99 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Koedycja ze spółką Audioclub.pl.sp.z.o.o. Kuba trafia do nowej szkoły na warszawskiej Saskiej Kępie. Tam dołącza do harcerskiego zastępu "Tropiciele". Niewinne roczne zadanie dla zastępu wplątuje przyjaciół w "zarypistą" detektywistyczną przygodę. Czy odnajdą zaginione w zawierusze wojennej kosztowności prababci Kuby Czy wskazówki dla poszukiwaczy skarbu znajdujące się na starych malowanych przez pradziadka pocztówkach naprowadzą ich na właściwy trop
Kuba poznaje w nowej szkole Jagodę w której się zakochuje. Czy dziewczyna odwzajemni jego uczucie Jak zakończą się miłosne i kryminalne perypetie nastolatków
Błyskotliwie i z humorem napisana książka wprowadza także młodych czytelników w ciekawy świat zagadek historycznych związanych z Powstaniem Warszawskim.

Czyta:Małgorzata Karolina Piekarska


Szczegóły

Tytuł: Tropiciele (Audiobook)

Autor: Piekarska Małgorzata Karolina

Producent: Bellona

ISBN: 9788360339596

Liczba tomów: 1

Języki: polski

Rok produkcji: 2011

Ilość stron: 2

Format: 14.5x20.5cm

Oprawa: Twarda

Waga: 0.06 kg

Czas trwania: 4:32:18

Typ głównego nośnika: ACM

Ilość nośników: 1

Opis nośników:

1. Tropiciele (CD-MP3)

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×