Książka
 • Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
 • Rok wydania: 2017
 • ISBN: 9788301144470
 • Ilość stron: 668
 • Format: 17.0x24.0cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 74,00 PLN
Nasza cena 57,70 PLN
Oszczędzasz 22%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 74,00 PLN
Nasza cena 57,70 PLN
Oszczędzasz 22%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Podręcznik stanowi próbę ukazania współczesnego stanu wiedzy na temat biologicznego podłoża różnorodnych form zachowania oraz psychicznych doznań zwierząt i człowieka w normie i patologii. Omówiono w nim, miedzy innymi, podstawowe właściwości neuronów i sieci neuronowych, funkcje komórek glejowych, interakcje układów nerwowego i odpornościowego, rozwój i starzenie się układu nerwowego, a także neurobiologiczne mechanizmy zachowań ruchowych, emocji, bólu i stresu, percepcji, pamięci, uczenia się i mowy. Obecnie, trzecie wydanie zostało uaktualnione na podstawie najnowszych osiągnięć naukowych oraz znacznie poszerzone. Dodano trzy nowe rozdziały: na temat różnic płciowych, procesów starzenia się i neuroplastyczności.

Szczegóły

Tytuł: Mózg a zachowanie

Autor: Górska Teresa, Grabowska Anna, Zagrodzka Jolanta

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

ISBN: 9788301144470

Kategoria: Podręczniki
Szkoła wyższa

Języki: polski

Rok wydania: 2017

Ilość stron: 668

Format: 17.0x24.0cm

Oprawa: Miękka

Waga: 1.07 kg

Redakcja: Mostowik Krystyna, Betlejewska Elżbieta

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Górska Teresa, Grabowska Anna, Zagrodzka Jolanta (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl