Oręż do walki duchowej (Audiobook)

AUDIOBOOK

Oręż do walki duchowej (Audiobook)

  • Producent: WAM
  • EAN: 5900759108468
  • Format: 13.5x19.0cm
  • Oprawa: Plastikowa
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 17,99 PLN
Nasza cena 12,61 PLN
Oszczędzasz 29%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 17,99 PLN
Nasza cena 12,61 PLN
Oszczędzasz 29%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Każdy chrześcijanin musi podejmować codziennie walkę z kusicielem, bo on nie bierze wolnych dni od tego, by odwieść człowieka od podjętej drogi świętości. Co w tej walce może pomóc
Błogosławiony Jan Paweł II przypomina narzędzia do tej codziennej walki. Naucza on, że Kościół, doświadczony nauczyciel ludzkości i świętości, podsuwa nam dawne i wciąż nowe oręża walki z podszeptami złego. Są nimi: modlitwa, sakramenty, pokuta, uważne słuchanie słowa Bożego, czujność i post. Określenie, że są to narzędzia do walki "dawne i wciąż nowe" oznacza, że są one w zasadzie obecne od samego początku Kościoła, ale też oznacza, że nowe czasy mogą wymagać ich nowej adaptacji, nowych form wyrazu.
Biorąc to nauczanie za punkt wyjścia autor sesji stara się owe narzędzia do walki duchowej przybliżyć, by człowiek mógł z nich skuteczniej korzystać w swojej codziennej walce duchowej.


Szczegóły

Nazwa: Oręż do walki duchowej (Audiobook)

Autor: Hajduk Tadeusz

Producent: WAM

Kod paskowy: 5900759108468

Języki: polski

Format: 13.5x19.0cm

Oprawa: Plastikowa

Waga: 0.07 kg

Czas trwania: 3:29:00

Typ głównego nośnika: ACM

Ilość nośników: 1

Opis nośników:

1. Oręż do walki duchowej (CD-MP3)
   1. Modlitwa (ścieżka audio 45:46)
   2. Post i pokuta (ścieżka audio 40:47)
   3. Sakramenty (ścieżka audio 40:50)
   4. Uważne słuchanie słowa Bożego (ścieżka audio 42:06)
   5. Czujność (ścieżka audio 40:34)

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×