Królestwo spokoju

Książka

Królestwo spokoju

 • Wydawnictwo: Replika
 • Rok wydania: 2011
 • ISBN: 9788376741413
 • Ilość stron: 424
 • Format: 14.5x20.5cm
 • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 34,90 PLN
Nasza cena 4,23 PLN
Oszczędzasz 87%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 34,90 PLN
Nasza cena 4,23 PLN
Oszczędzasz 87%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Jack Ketchum mrozi krew w żyłach! Zamienia w kłębek nerwów! Przyśpiesza puls! Chwyta czytelnika za gardło od pierwszego zdania i nie puszcza, dopóki ten nie dotrze do przytłaczającego zakończenia.
Wyborny pierwszy na polskim rynku zbiór opowiadań mistrza horroru, Jacka Ketchuma, nagrodzony Bramem Stokerem i przez wielu uważany za jedno z ważniejszych dzieł autora. Tom zawiera ponad trzydzieści porywających opowiadań. Niezależnie od tego, czy jesteście już zaznajomieni z suspensem, stanowiącym znak rozpoznawczy Ketchuma, czy też doświadczycie go po raz pierwszy, oto książka, której żaden miłośnik horroru nie może przegapić!
Ketchum jest jednym z najlepszych i najbardziej konsekwentnych pisarzy współczesnej literatury grozy w Ameryce. Bentley Little
Nigdy nie wiesz co dostaniesz, kiedy wybierzesz opowieść Ketchuma ale możesz być pewien, że zawsze będziesz zaskoczony i przerażony. Publishers Weekly
Nie pomylisz się, sięgając po dzieła Jacka Ketchuma. Cemetery Dance
Główny głos we współczesnej literaturze suspensu. Ed Gorman


Szczegóły

Tytuł: Królestwo spokoju

Autor: Ketchum Jack

Wydawnictwo: Replika

ISBN: 9788376741413

Tytuł oryginału: Peaceable Kingdom

Język oryginału: angielski

Tłumacz: Pocztarek Piotr

Języki: polski

Rok wydania: 2011

Ilość stron: 424

Format: 14.5x20.5cm

Oprawa: Miękka ze skrzydełkami

Waga: 0.48 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×