Tajemnice III Rzeszy Hitlerjugend na Śląsku

Książka

Tajemnice III Rzeszy Hitlerjugend na Śląsku

 • Wydawnictwo: Replika
 • Rok wydania: 2011
 • ISBN: 9788376741109
 • Ilość stron: 184
 • Format: 14.5x20.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 25,90 PLN
Nasza cena 16,81 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 25,90 PLN
Nasza cena 16,81 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Nowa książka Szymona Wrzesińskiego to pierwsze tak solidne opracowanie działalności Hitlerjugend na Śląsku. Przez wiele lat na ten temat wypowiadano się niechętnie, a i dziś tematyka budzi kontrowersje. Autor przeciera szlaki z godnym uznania zaangażowaniem.
Tajemnice... w niezwykle obrazowy sposób pomogą uświadomić nam, jak ogromną rolę odegrała w Trzeciej Rzeszy nazistowska młodzieżówka. Poznamy także tajemnice funkcjonowania śląskiego Hitlerjugend i skalę manipulowania młodzieżą przez państwo totalitarne, aż do jego upadku. Dowiemy się też wiele o tożsamości młodych narodowych socjalistów.


Szczegóły

Tytuł: Tajemnice III Rzeszy Hitlerjugend na Śląsku

Autor: Wrzesiński Szymon

Wydawnictwo: Replika

ISBN: 9788376741109

Język oryginału: polski

Języki: polski

Rok wydania: 2011

Ilość stron: 184

Format: 14.5x20.5cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.25 kg

Redakcja: Borszewska Barbara

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×