Wielka większa i największa

Książka

Wielka większa i największa

 • Wydawnictwo: Dwie Siostry
 • Rok wydania: 2011
 • ISBN: 9788360850862
 • Ilość stron: 320
 • Format: 15.5x19.0cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 35,00 PLN
Nasza cena 28,08 PLN
Oszczędzasz 19%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 35,00 PLN
Nasza cena 28,08 PLN
Oszczędzasz 19%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Nowość w serii Mistrzowie Ilustracji. Lektura obowiązkowa dla wszystkich poszukiwaczy przygód!Gdy w radiu rozbrzmiewa zagadkowy komunikat, a stary samochód stojący przed domem daje im tajemnicze znaki, Ika i Groszek już wiedzą: to nie będzie kolejne nudne deszczowe popołudnie.

Tak rozpoczyna się seria niesamowitych zdarzeń, która zaprowadzi parę przyjaciół w miejsca, w których nigdy nie spodziewali się znaleźć, i przysporzy im wielu pasjonujących przeżyć. Gadające telefony i pojazdy mówiące ludzkim głosem, porywacze i kosmici, burze piaskowe i podróże międzyplanetarne ta książka aż kipi od przygód, z których każda jest większa od poprzedniej.

W 1962 r. na podstawie książki powstał popularny film dla młodych widzów.Jerzy Broszkiewicz (19221993) prozaik, dramatopisarz, eseista. Autor wielu powieści dla młodzieży. Jego książki przetłumaczono na kilkanaście języków.

Gabriel Rechowicz (19202010) grafik, malarz, ilustrator, twórca wielkoformatowych dekoracji plastycznych w architekturze. Studiował malarstwo w École des Baux Arts w Paryżu i Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych w Gdańsku. Zilustrował ponad 40 książek, m.in. Wandy Chotomskiej, Jerzego Ficowskiego, Tadeusza Kubiaka.


Szczegóły

Tytuł: Wielka większa i największa

Autor: Broszkiewicz Jerzy

Wydawnictwo: Dwie Siostry

Seria: MISTRZOWIE ILUSTRACJI

ISBN: 9788360850862

Język oryginału: polski

Języki: polski

Rok wydania: 2011

Ilość stron: 320

Format: 15.5x19.0cm

Oprawa: Twarda

Waga: 0.5 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×