Zaufaj mi

Książka

Zaufaj mi

  • Wydawnictwo: Prószyński Media
  • Rok wydania: 2012
  • ISBN: 9788378390176
  • Ilość stron: 336
  • Format: 12.5x19.5cm
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna
Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 32,00 PLN
Nasza cena 20,79 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 32,00 PLN
Nasza cena 20,79 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Zaufaj mi - Kleypas Lisa

On jest wszystkim, czego ona pragnie uniknąć... Ona wcale nie jest taka, jak się wydaje...Catherine Marks już od dwóch lat pełni rolę damy do towarzystwa sióstr Hathaway posada jest bardzo przyjemna, choć ma jedną wadę. Starszy brat jej podopiecznych, Leo Hathaway, jest nieznośnie irytujący. Cat nie może uwierzyć w to, że ich bezustanne sprzeczki maskują odwzajemnione uczucia. Gdy jednak kolejna kłótnia kończy się namiętnym pocałunkiem, Cat jest zdumiona swą gwałtowną reakcją i faktem, że jej odwieczny wróg proponuje tak niebezpieczny układ. Leo musi się ożenić i spłodzić dziedzica w ciągu roku w przeciwnym razie utraci rodzinną posiadłość. Pod pełnym rezerwy zachowaniem Catherine skrywa sekret, który może ją bezpowrotnie zniszczyć. Dla Leo Cat jest intrygująca i piekielnie kusząca, tyle że przyrzekł sobie przecież, że już nigdy się nie zakocha. Niebezpieczeństwo, przed którym ucieka Catherine, może rozdzielić ich na zawsze chyba że nieufni kochankowie odnajdą sposób, by pokonać cienie przeszłości i zgodzą się poddać przeznaczeniu...Ta osadzona w dziewiętnastowiecznym Londynie powieść jest pełna zmysłowego napięcia i błyskotliwego dowcipu. Jej akcja gna naprzód, odkrywając przed czytelnikiem coraz to nowe tajemnice, z wielką tajemnicą miłości na czele.

USA Today

Pewna dama o ciętym języku strzeże pilnie tajemnicy swojej przeszłości przed równie zdeterminowanym młodzieńcem, który też ma na koncie kilka sekretów Zmysłowa do granic możliwości, zabawna i błyskotliwa powieść z genialnej serii Lisy Kleypas!

Booklist

Wszystkie romanse Lisy Kleypas są równie porywające. Autorka doskonale potrafi wyczuć, na co liczą jej czytelniczki, i nigdy ich nie zawodzi.

Romantic Times


Szczegóły: Zaufaj mi - Kleypas Lisa

Tytuł: Zaufaj mi
Autor: Kleypas Lisa
Wydawnictwo: Prószyński Media
ISBN: 9788378390176
Tytuł oryginału: Married by Morning
Język oryginału: angielski
Tłumacz: Myśliwy Agnieszka
Języki: polski
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 336
Format: 12.5x19.5cm
Oprawa: Miękka
Waga: 0.24 kg


Recenzje: Zaufaj mi - Kleypas Lisa

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×