Układy z przełączanymi prądami

Książka

Układy z przełączanymi prądami

 • Wydawnictwo: WNT
 • Rok wydania: 1997
 • ISBN: 9788320420814
 • Ilość stron: 284
 • Format: 16.5x23.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 39,00 PLN
Nasza cena 34,16 PLN
Oszczędzasz 12%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 39,00 PLN
Nasza cena 34,16 PLN
Oszczędzasz 12%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

W książce podano zasady działania, właściwości i zastosowania analogowych układów próbkowanych pracujących w trybie prądowym. Omówiono całokształt zagadnień teoretycznych i praktycznych związanych z podstawami konstruowania układów z przełączanymi prądami, ich współpracę z układami analogowymi ciągłymi i układami cyfrowymi. Książka jest przeznaczona dla studentów wydziałów elektrotechniki oraz pracowników naukowych tych kierunków.

Szczegóły

Tytuł: Układy z przełączanymi prądami

Autor: Wawryn Krzysztof

Wydawnictwo: WNT

ISBN: 9788320420814

Języki: polski

Rok wydania: 1997

Ilość stron: 284

Format: 16.5x23.5cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.428 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Wawryn Krzysztof (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×