Starzyzna Tom 2 (Audiobook)

AUDIOBOOK

Starzyzna Tom 2 (Audiobook)

 • Producent: Heraclon
 • Rok produkcji: 2012
 • ISBN: 9788362121274
 • Format: 13.5x19.0cm
 • Oprawa: Plastikowa
Wysyłka:
2 - 4 dni robocze*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 19,95 PLN
Nasza cena 15,56 PLN
Oszczędzasz 22%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 19,95 PLN
Nasza cena 15,56 PLN
Oszczędzasz 22%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Gdy Witold Uchman po raz pierwszy trafia na Lubelszczyznę, nie podejrzewa nawet, jak mroczne i przerażające tajemnice mogą kryć się w spokojnej na pozór okolicy. Dziennikarskie śledztwo i zapiski z tajemniczego brulionu zaprowadzą go do Starzyzny mrocznej, zawieszonej w czasie wsi, której mieszkańcy uwikłani są w nierówną walkę z nieczystą siłą. Uchman decyduje się stawić czoła klątwie, choć ma świadomość, że gra toczy się o najwyższą stawkę. Próbując uratować mieszkańców wioski, podejmie walkę z upływającym czasem i własnymi słabościami. Starzyzna to przestrzeń, w której nie obowiązują żadne reguły, zaś upiory walczą o zawładnięcie ludzkimi umysłami. Uchman zaryzykuje wiele, aby dowiedzieć się, czy droga z demonicznej wioski do realnego świata jest faktycznie definitywnie zamknięta.

Czyta: Zbigniew Moskal.


Szczegóły

Tytuł: Starzyzna Tom 2 (Audiobook)

Autor: Darda Stefan

Producent: Heraclon

Seria: CZARNY WYGON

ISBN: 9788362121274

Języki: polski

Rok produkcji: 2012

Format: 13.5x19.0cm

Oprawa: Plastikowa

Waga: 0.08 kg

Czas trwania: 9:15:00

Typ głównego nośnika: ACM

Ilość nośników: 1

Opis nośników:

1. Starzyzna (CD-MP3)

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×