Nowenna do św. Teresy od Dzieciątka Jezusa o szczęśliwą godzinę śmierci

Książka

Nowenna do św. Teresy od Dzieciątka Jezusa o szczęśliwą godzinę śmierci

 • Wydawnictwo: Księgarnia Św. Jacka
 • Rok wydania: 2013
 • ISBN: 9788370308414
 • Ilość stron: 40
 • Format: 11.6x15.4
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 4,20 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 4,20 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 11%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Błogosławiony Jan Paweł II w czasie pobytu w Lisieux w 1980 roku, stwierdził, że święci [to ludzie, którzy] się nigdy nie starzeją. Zawsze są młodzi w miłości i entuzjazmie życia, które toczy się zazwyczaj małymi, wąskimi drogami. Teresa to święta małych dróg. Znaczy to, że czyniła drobne gesty w życiu z uwagą i miłością. Czyniła rzeczy zwykłe w sposób niezwykły. Każdy z nas w istocie tego samego pragnie i może być do niej podobny.
Podejmujemy ten trud w modlitwie. Modlitwa nowenny jest szczególnie cenna, gdyż cechuje ją wytrwałość w pragnieniu osiągnięcia obranego celu i jest zawsze przy mnie. Podjęta pierwszego dnia i kontynuowana przez kolejne osiem dni kształtuje charakter, umacnia wiarę i nadzieję. Przede wszystkim zaś stawia ciągle w obecności Boga.
Nowenna o szczęśliwą godzinę śmierci wypływa z serca Teresy. Niech jej pragnienie stanie się naszym pragnieniem wyrażanym codziennie w modlitwie na małej drodze życia.


Szczegóły

Tytuł: Nowenna do św. Teresy od Dzieciątka Jezusa o szczęśliwą godzinę śmierci

Autor: Suchoń Teodor

Wydawnictwo: Księgarnia Św. Jacka

ISBN: 9788370308414

Języki: polski

Rok wydania: 2013

Ilość stron: 40

Format: 11.6x15.4

Oprawa: Miękka

Waga: 0.03 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl