Oszołomy

Książka

Oszołomy

  • Wydawnictwo: Zysk i S-ka
  • Rok wydania: 2012
  • ISBN: 9788377850022
  • Ilość stron: 288
  • Format: 14.5x20.5cm
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 32,90 PLN
Nasza cena 22,12 PLN
Oszczędzasz 32%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 32,90 PLN
Nasza cena 22,12 PLN
Oszczędzasz 32%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Oszołomy - Ochnik Martyna

Oszołomy to pierwsza powieść, której akcja związana jest z katastrofą smoleńską.

Trzydziestoletniego Maćka polityka zupełnie nie obchodzi. Jednak za sprawą zagadkowego zdjęcia otrzymanego w mailu zostaje wplątany w bieg zdarzeń, na które nie będzie już miał wpływu... aż do końca. Niełatwe wybory, teorie spiskowe, ukryte sprężyny zdarzeń, społeczności blogerskie, kibole. A kim jest oszołom niby wiadomoOszołom - słowo wzięte z więziennego żargonu stało się w III RP, a zwłaszcza po Tragedii Smoleńskiej, jedną z tych obelg, które nosi się z dumą. Jak niegdyś Wróg ludu i Zapluty Karzeł Reakcji. Ta powieść nie pozostawia wątpliwości dlaczego.

- Rafał A. ZiemkiewiczLudzie upominający się o prawdę o Smoleńsku, dbający o pamięć o ofiarach tej tragedii, to we współczesnej Polsce niestety mniejszość. Ale to mniejszość żyjąca w prawdzie. Często są to ludzie, którzy jak pokazuje ta świetna książka kłamstwo odrzucili całkiem niedawno, pod wpływem tego, co zobaczyli i usłyszeli po 10 kwietnia. I to jest źródło nadziei: że jednak można wyjść ze studni. Ale to także zobowiązanie, by w tzw. lemingach widzieć nie wrogów, ale ludzi, których należy przeciągnąć na słuszną stronę. Jak ich przeciągnąć w tych konkretnych warunkach to być może najważniejsze pytanie współczesnej Polski.

- Jacek Karnowski"Oszołomy" to książka wciągająca, błyskotliwa i uwaga niebezpieczna. Od nadmiaru wrażeń i odważnych spekulacji może zaboleć Cię głowa. Jak dobrze pomyślałem że to tylko fikcja. Ale wciąż nie mam pewności, czy do końca.

- Bogdan Rymanowski


Szczegóły: Oszołomy - Ochnik Martyna

Tytuł: Oszołomy
Autor: Ochnik Martyna
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
ISBN: 9788377850022
Języki: polski
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 288
Format: 14.5x20.5cm
Oprawa: Miękka
Waga: 0.32 kg


Recenzje: Oszołomy - Ochnik Martyna

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×