Cafe Plotka

Książka

Cafe Plotka

 • Wydawnictwo: Akapit Press
 • Rok wydania: 2012
 • ISBN: 9788362955329
 • Ilość stron: 152
 • Format: 13.0x20.0cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 25,00 PLN
Nasza cena 16,36 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 25,00 PLN
Nasza cena 16,36 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Życie prawie osiemnastoletniej Oli oraz jej znajomych przypomina jeden wielki portal randkowy i magiel towarzyski, którego uczestnicy uwielbiają karmić się plotkami. Ola planuje po maturze rozpocząć studia w szkole aktorskiej. Dziewczyna już wie, że życie bywa porównywane do teatru z tym, że częściej trzeba w nim improwizować.
Czy jedna z takich improwizacji casting na jej chłopaka i próba zabłyśnięcia na imprezie osiemnastkowej sprawi, że życie Oli stanie się tylko kostiumem, choreografią i teatralnym gestem Skąd się wzięła i do czego doprowadzi krzywdząca Olę plotka, która zaczyna rozprzestrzeniać się jak groźny wirus

Café Plotka to opowieść o współczesnym maglu, czyli sile plotki w dobie Internetu i telefonii komórkowej. Także o poszukiwaniu przyjaźni i miłości w czasach, kiedy ekran komputera próbuje zastąpić ciepło dotyku.
Strona internetowa autorki: www.martafox.pl


Szczegóły

Tytuł: Cafe Plotka

Autor: Fox Marta

Wydawnictwo: Akapit Press

ISBN: 9788362955329

Język oryginału: polski

Języki: polski

Rok wydania: 2012

Ilość stron: 152

Format: 13.0x20.0cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.154 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×