Jak grać na keyboardzie i pianinie

Książka

Jak grać na keyboardzie i pianinie

 • Wydawnictwo: Buchmann
 • Rok wydania: 2012
 • ISBN: 9788376704388
 • Ilość stron: 80
 • Format: 15.0x21.0cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 19,90 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 19,90 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Gra na instrumencie to wyjątkowe hobby nie tylko daje satysfakcję, ale także wszechstronnie rozwija. Żeby się jej nauczyć, nie trzeba mieć specjalnych uzdolnień wystarczy zamiłowanie do muzyki, odrobina poczucia rytmu i dobry podręcznik. Ten samouczek jest przeznaczony dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z instrumentami klawiszowymi, a także dla tych, które chcą odświeżyć kiedyś zdobytą wiedzę z tego za­kresu. W pierwszej części podano podstawowe wiadomości, które są niezbędne do czytania nut oraz do samej gry. W drugiej przedstawiono trzy podstawowe sposoby gry i dziesięć utworów, a trzecia stanowi podsumowanie zdobytej wiedzy i umiejętności. Książka zwiera płytę CD z akompaniamentem w dwóch tempach: wolniejszym do nauki i szybszym do docelowego wykonania.

Szczegóły

Tytuł: Jak grać na keyboardzie i pianinie

Autor: Trawiński Juliusz

Wydawnictwo: Buchmann

ISBN: 9788376704388

Języki: polski

Rok wydania: 2012

Ilość stron: 80

Format: 15.0x21.0cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.2 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×