Po tamtej stronie Ciebie i Mnie

Książka

Po tamtej stronie Ciebie i Mnie

 • Wydawnictwo: Amber
 • Rok wydania: 2012
 • ISBN: 9788324142804
 • Ilość stron: 416
 • Format: 20.5x13.0cm
 • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 37,80 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 37,80 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 42%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Rozdzierająca i rozgrzewająca duszę opowieść o dziewczynie, która kochała tak mocno, że aż pękło jej serce, i która raz jeszcze poświęciła swoje życie, by uratować ukochanego.Życie Brie jest doskonałe: wspaniała rodzina, najlepsze przyjaciółki i chłopak, o jakim marzy każda dziewczyna. Ale dzień przed swoimi szesnastymi urodzinami słyszy od Jacoba straszne słowa: Nie kocham cię.

Nieważne, że ma wiele innych powodów do szczęścia. Nieważne, że jej ojciec jest sławnym kardiologiem. Nic nie może zapobiec temu, co ma nastąpić: z rozpaczy Brie pęka serce dosłownie...

Lecz jej pęknięte serce jest nadal pełne emocji: żalu za tym, co straciła, wściekłości na cały cholerny świat, tęsknoty za tymi, których kocha, bólu, kiedy patrzy z tamtej strony na to, jak jej śmierć zmieniła ich życie.

A jeśli mogłaby wrócić na jeden dzień Czy zdołałaby coś zmienić

Patrick przewodnik Brie, który jest po tamtej stronie o wiele dużej niż ona ostrzega ją, jak wysoka jest cena takiego powrotu...

Czy można zacząć życie od nowa Czy trzeba spojrzeć na nie z drugiej strony, by pojąć, co jest w nim dobre, a co złe Czy można naprawić błędy, zrozumieć tych, których się kocha, i wybaczyć - im i sobie I co trzeba poświęcić, by móc znów kochać

A może to miłość wskazuje nam zawsze najlepszą drogę


Szczegóły

Tytuł: Po tamtej stronie Ciebie i Mnie

Autor: Rothenberg Jess

Wydawnictwo: Amber

Seria: LITERATURA DLA MŁODYCH CZYTELNIKÓW

ISBN: 9788324142804

Tytuł oryginału: The Catastrophic History of You and Me

Język oryginału: angielski

Tłumacz: Kabala Agnieszka

Języki: polski

Rok wydania: 2012

Ilość stron: 416

Format: 20.5x13.0cm

Oprawa: Miękka ze skrzydełkami

Waga: 0.32 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×