Nauka Obrazkowa encyklopedia dla dzieci

Książka

Nauka Obrazkowa encyklopedia dla dzieci

 • Wydawnictwo: Olesiejuk
 • Rok wydania: 2012
 • ISBN: 9788378443070
 • Ilość stron: 124
 • Format: 18.0x21.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 12,99 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 12,99 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 44%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Jak bije nasz wewnętrzny zegar Dlaczego płaczemy, gdy kroimy cebulę W jaki sposób proszek do prania usuwa plamy W jaki sposób powstaje tęcza Dlaczego włosy stają na głowie, kiedy zdejmujemy sweter Dlaczego mówimy, że samolot przekroczył barierę dźwięku Dlaczego istnieją pory roku Dlaczego żołądek hałasuje, gdy jesteśmy głodni

Odpowiedzi na te i na prawie 500 innych pytań znajdują się w tej ilustrowanej książce, która jest prawdziwą skarbnicą wiedzy, zarówno dla młodszych, jak i dla starszych.


Szczegóły

Tytuł: Nauka Obrazkowa encyklopedia dla dzieci

Autor: Beaumont Emilie

Wydawnictwo: Olesiejuk

Seria: WIEDZA W PYTANIACH I ODPOWIEDZIACH

ISBN: 9788378443070

Języki: polski

Rok wydania: 2012

Ilość stron: 124

Format: 18.0x21.5cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.34 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×