Gra w kolory 1 Podręcznik Część 1 Szkoła podstawowa

,

Książka

Gra w kolory 1 Podręcznik Część 1
Szkoła podstawowa

,

 • Wydawnictwo: Juka
 • Rok wydania: 2009
 • ISBN: 9788372538567
 • Ilość stron: 96
 • Format: 20.5x27.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 24,00 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 24,00 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 14%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Na stronach podręcznika Gra w kolory znajdziemy proste teksty o różnorodnej formie dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci rozpoczynających naukę czytania.

Literę wprowadzamy zawsze w określony sposób, stosując zalecaną w podstawie programowej metodę analityczno-syntetyczną. W podręczniku zamieszczono także teksty literackie przeznaczone do czytania przez nauczyciela i sprawnie czytające dzieci. Są to wiersze, opowiadania, legendy, baśnie, bajki, inscenizacje, komiksy, listy, a także materiał o charakterze popularnonaukowym.

Powiększona interlinia i czcionka, jasny i przejrzysty układ, wesołe piktogramy i kolorem wyróżnione poszczególne kręgi tematyczne wskazujące odpowiednie treści to oczywiste atuty podręcznika.

Atrakcyjność zapewnia podręcznikowi także różnorodna szata graficzna; obok realistycznych rysunków lub ilustracji przygotowanych techniką komputerową pojawiają się kolorowe komiksy, a także bogaty materiał zdjęciowy.


Szczegóły

Tytuł: Gra w kolory 1 Podręcznik Część 1

Podtytuł: Szkoła podstawowa

Autor: Mazur Barbara, Zagórska Katarzyna

Wydawnictwo: Juka

Seria: GRA W KOLORY

ISBN: 9788372538567

Kategoria: Podręczniki
Szkoła podstawowa » Klasa 1

MEN: 87/1/2009

Przedmiot: Nauczanie początkowe

Języki: polski

Rok wydania: 2009

Ilość stron: 96

Format: 20.5x27.5cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.238 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×