Lubię tworzyć 5 Plastyka Podręcznik z ćwiczeniami

Książka

Lubię tworzyć 5 Plastyka Podręcznik z ćwiczeniami

 • Wydawnictwo: MAC Edukacja
 • Rok wydania: 2001
 • ISBN: 9788373150515
 • Ilość stron: 128
 • Format: 20.0x24.0cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 21,00 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 21,00 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 11%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Podręczniki autorstwa Agnieszki Misior-Waś Lubię tworzyć są dostępne w dwóch wersjach:* dotychczasowej, w której dla każdej klasy jest osobna książka,

* wydanej w 2004 roku, na którą składa się jedna książka i dwa zeszyty ćwiczeń formatu A4 w wersji

* poziomej, w których uczeń może wykonywać prace praktyczne.

Forma podręcznika sprzyja rozwojowi aktywności i inwencji ucznia, pozwala dobrze przyswoić wiedzę z zakresu wiadomości o sztuce, m.in. dzięki atrakcyjnemu sposobowi prezentowania treści (podróż poprzez epoki, liczne zdjęcia). Podstawowe pojęcia plastyczne (np. kreska, barwa, kompozycja) zostały przedstawione na konkretnych przykładach z jednoczesnym omówieniem warsztatu twórców plastycznych (np. rysownika, malarza, rzeźbiarza, grafika). Dobór ćwiczeń pomaga kształtować umiejętność abstrakcyjnego myślenia. Wiadomości i działania są stopniowane od najprostszych do coraz bardziej złożonych i zróżnicowanych w swej formie, co jest zgodne z naturalnym tempem pracy i rozwoju dziecka.W podręczniku znajdują się wiadomości na temat sztuki, przykłady dzieł, a także program plastycznych działań ucznia. Treści i zadania są skorelowane z muzyką, historią, językiem polskim.Problemy plastyczne zostały zilustrowane w atrakcyjnej formie. Podręcznik ma ciekawą szatę graficzną.


Szczegóły

Tytuł: Lubię tworzyć 5 Plastyka Podręcznik z ćwiczeniami

Autor: Misior-Waś Agnieszka

Wydawnictwo: MAC Edukacja

Seria: LUBIĘ TWORZYĆ

ISBN: 9788373150515

Kategoria: Podręczniki
Szkoła podstawowa » Klasa 5

MEN: 130/01

Przedmiot: Plastyka

Języki: polski

Rok wydania: 2001

Ilość stron: 128

Format: 20.0x24.0cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.27 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×