Wśród znaków kultury 1-3 Język polski Program kształcenia literacko-kulturowego i językowego w zakresie podstawowym. Liceum, technikum

, ,

Książka

Wśród znaków kultury 1-3 Język polski Program kształcenia literacko-kulturowego i językowego
w zakresie podstawowym. Liceum, technikum

, ,

 • Wydawnictwo: MAC Edukacja
 • EAN: 9775011010003
 • Ilość stron: 72
 • Format: 16.0x23.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 11,00 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 11,00 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 11%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Autorski program: Wśród znaków kultury. Język polski. Program kształcenia literacko-kulturowego i językowego w zakresie podstawowym, opracowany przez Elżbietę Brandeburską, Barbarę Wnuk-Gełczewską i Elżbietę Wierzbicką-Piotrowską, dopuszczony do użytku szkolnego przez Ministra Edukacji Narodowej i Sportu (nr dopuszczenia: DKOS - 4015-32/02).Program jest zgodny z podstawą programową kształcenia ogólnego. Zawiera przejrzystą i logiczną strukturę wyznaczoną znakami kulturowymi i dziełami literackimi wraz z kontekstami. Ponadto szczegółowo przedstawia treści nauczania w zakresie kształcenia literacko-kulturowego i językowego.


Szczegóły

Nazwa: Wśród znaków kultury 1-3 Język polski Program kształcenia literacko-kulturowego i językowego w zakresie podstawowym. Liceum, technikum

Autor: Brandeburska Elżbieta, Wnuk-Gełczewska Barbara, Wierzbicka-Piotrowska Elżbieta

Wydawnictwo: MAC Edukacja

Seria: WŚRÓD ZNAKÓW KULTURY

Kod paskowy: 9775011010003

Kategoria: Podręczniki
Podręczniki dla nauczycieli - metodyka » Nauczyciele szkoły średniej

MEN: DKOS - 4015-32/02)

Przedmiot: Język polski

Języki: polski

Ilość stron: 72

Format: 16.0x23.5cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.11 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×