Przygoda z pisaniem Zapraszamy na słówko 4 Język polski Podręcznik z ćwiczeniami do kształcenia językowego i literacko-kulturowego Część 2 szkoła podstawowa

,

Książka

Przygoda z pisaniem Zapraszamy na słówko 4 Język polski Podręcznik z ćwiczeniami do kształcenia językowego i literacko-kulturowego Część 2
szkoła podstawowa

,

 • Wydawnictwo: MAC Edukacja
 • Rok wydania: 2011
 • ISBN: 9788374914031
 • Ilość stron: 128
 • Format: 16.5x23.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 17,00 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 17,00 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 10%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Podręcznik podzielony na dwie części, w nowym formacie, przez co stał się jeszcze bardziej przyjazny dla ucznia.

Dużo zadań wymagających pracy w parach, grupach lub całą klasą ważny element edukacji społecznej ucznia.

Różnorodne polecenia, takie jak pytania wymagające odpowiedzi ustnej lub pisemnej, tabele, diagramy, schematy do uzupełniania, krzyżówki, rebusy, rysunki do wykonania, wykorzystanie metod aktywizujących, np. mapy myśli, drzewka decyzyjnego.

Dużo poleceń typu: co ty o tym sądzisz, jak to jest według ciebie wymagających samodzielnego myślenia, korzystania z własnego doświadczenia.

Nauka poruszania się w świecie współczesnej kultury, dominacji mediów, zacierania się granic między kulturą wysoką a popkulturą.

Czytelne odwołania do tekstów w antologii.


Szczegóły

Tytuł: Przygoda z pisaniem Zapraszamy na słówko 4 Język polski Podręcznik z ćwiczeniami do kształcenia językowego i literacko-kulturowego Część 2

Podtytuł: szkoła podstawowa

Autor: Zbróg Piotr, Jas Małgorzata

Wydawnictwo: MAC Edukacja

Seria: PRZYGODA Z PISANIEM

ISBN: 9788374914031

Kategoria: Podręczniki
Szkoła podstawowa » Klasa 4

MEN: 325/1/2011

Przedmiot: Język polski

Języki: polski

Rok wydania: 2011

Ilość stron: 128

Format: 16.5x23.5cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.31 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×