Wayne: Mściciel z Gotham

Książka

Wayne: Mściciel z Gotham

 • Wydawnictwo: Amber
 • Rok wydania: 2012
 • ISBN: 9788324143474
 • Ilość stron: 272
 • Format: 13.0x21.0
 • Oprawa: Kartonowa Foliowana
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 32,80 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 32,80 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 13%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Przed premierą najnowszego filmu Mroczny Rycerz powstaje Batman powraca w powieści
Film Christophera Nolana w polskich kinach 27 lipca
Za każdą maską kryje się prawdziwy człowiek
Wayne: Mściciel z Gotham to opowieść o teraźniejszości i przeszłości, i o śledztwie prowadzącym w historię dwóch pokoleń potężnej rodziny naznaczonej mroczną tajemnicą.
Dawni wrogowie powrócili Nowi wrogowie wkrótce się narodzą. A Mroczny Rycerz dokona straszliwego odkrycia w bezlitosnej walce o prawdę
Dwóch mężczyzn rozdzielonych morderstwem: Thomas, niepokorny lekarz i dziedzic rozległego imperium Wayneów, i Bruce, jego syn, którego życie na zawsze zmienił dzień, w którym był świadkiem śmierci rodziców. Zabójstwo Thomasa i Marthy Wayneów to straszliwy punkt zwrotny, kiedy Bruce stał się Batmanem.
Akta sprawy Mrocznego Rycerza zostały dawno zamknięte, fundament potajemnego życia Brucea Waynea osadzone w prostym motywie bandyckiego napadu.
Tym fundamentem wstrząsa nagle niespodziewany gość. Poddaje w wątpliwość wersję wypadków, które doprowadziły do śmierci ukochanej matki i podziwianego ojca Brucea, i dały początek jego nienasyconej chęci niesienia pomocy i zemsty.
Żeby odkryć prawdziwą historię swojej rodziny, Batman musi stanąć twarzą w twarz z dawnymi wrogami i zmierzyć się z nowym brzemieniem swojego mrocznego dziedzictwa.


Szczegóły

Tytuł: Wayne: Mściciel z Gotham

Autor: Hickman Tracy

Wydawnictwo: Amber

ISBN: 9788324143474

Języki: polski

Rok wydania: 2012

Ilość stron: 272

Format: 13.0x21.0

Oprawa: Kartonowa Foliowana

Waga: 0.21 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×