Diagnostyka karmy 6 Stopnie ku Boskości

Książka

Diagnostyka karmy 6
Stopnie ku Boskości

 • Wydawnictwo: Nuntius
 • Rok wydania: 2012
 • ISBN: 9783941622630
 • Ilość stron: 284
 • Format: 13.0x20.0cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 44,00 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 44,00 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 31%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Piękna ksiażka, o docieraniu do istoty rzeczy, do Boskiego i o ludzkim szczęściu. Pojawia się w niej nowa, nieobecna w poprzednich częściach "Diagnostyki karmy" jakość´: lekkość z nutą optymizmu. Autor wyraz´nie złagodniał. Oddaję Mu głos:

"(...) na tym poziomie medycyna, psychologia, pedagogika, fizyka, filozofia i religia są jednościa." "(...) trzeba poczuć swoje Boskie Ja bardziej realnym niż ludzkie. (...) mówię o Bogu przebywajacym w nas zarówno w kaz˙dym człowieku, jak i w całym otaczajaącym świecie."

"Zawsze i wszędzie otrzymujemy pomoc. Bóg nigdy nie karze." "(...) niezależnie, co robimy, wszystko pracuje na rozwój i zachowanie miłości w duszy (...)" I ostatni cytat: "Czasami kilka chwil w naszym życiu może dać nam więcej niz˙ wiele lat ciiężkiej pracy." Chwile poświecone na lektureę tej książki mogą mieć właśnie taką jakość . Polecam.
Ewa Renata Cyzman-Bany


Szczegóły

Tytuł: Diagnostyka karmy 6

Podtytuł: Stopnie ku Boskości

Autor: Łazariew Siergiej

Wydawnictwo: Nuntius

ISBN: 9783941622630

Tłumacz: Walczak Ludmiła

Języki: polski

Rok wydania: 2012

Ilość stron: 284

Format: 13.0x20.0cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.28 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×