Graffiti 3 Język niemiecki. Podręcznik z ćwiczeniami + 2 CD Kurs dla początkujących i kontynuujących naukę Gimnazjum

Książka

Graffiti 3 Język niemiecki. Podręcznik z ćwiczeniami + 2 CD Kurs dla początkujących i kontynuujących naukę
Gimnazjum

 • Wydawnictwo: WSiP
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788302111365
 • Ilość stron: 240
 • Format: 20.5x29.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
2-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 75,10 PLN
Nasza cena 66,44 PLN
Oszczędzasz 11%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 75,10 PLN
Nasza cena 66,44 PLN
Oszczędzasz 11%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Nowy podręcznik z ćwiczeniami Graffiti 3 w wersji papierowej oraz elektronicznej na platformie edukacyjnej wsipnet.pl to najlepszy sposób na skuteczną naukę języka niemieckiego. Rozwiązywanie ćwiczeń online (treningów) uatrakcyjnia naukę i pozwala na śledzenie postępów w zakresie wszystkich sprawności językowych oraz na przygotowanie do egzaminu z języka niemieckiego.

Podręcznik jest podzielony na 5 rozdziałów po cztery lekcje, z których każda jest przeznaczona do zrealizowania w ciągu dwóch godzin lekcyjnych. Płyta CD audio zawiera nagrania umożliwiające kształcenie umiejętności rozumienia ze słuchu oraz poprawnej wymowy i akcentuacji.

Płyta CD-ROM to 5 zestawów interaktywnych ćwiczeń pozwalających na utrwalenie materialu leksykalnego i gramatycznego do każdego rozdziału oraz dwa interaktywne testy końcoworoczne na dwóch poziomach trudności.

W podręczniku (papierowym) znajduje się kod dostępu do elektronicznej wersji ćwiczeń na wsipnet.pl. Po zalogowaniu się na stronie wsipnet.pl uczniowie mogą w trybie treningu rozwiązywać ćwiczenia online, otrzymując od razu wynik.


Szczegóły

Tytuł: Graffiti 3 Język niemiecki. Podręcznik z ćwiczeniami + 2 CD Kurs dla początkujących i kontynuujących naukę

Podtytuł: Gimnazjum

Autor: Potapowicz Anna

Wydawnictwo: WSiP

Seria: GRAFFITI

ISBN: 9788302111365

Kategoria: Podręczniki
Gimnazjum » Klasa 3

MEN: 248/3/2012

Przedmiot: Język niemiecki

Języki: niemiecki, polski

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 240

Format: 20.5x29.5cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.59 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×