Wywiad i badanie w pediatrii

Książka

Wywiad i badanie w pediatrii

 • Wydawnictwo: Urban & Partner
 • Rok wydania: 2012
 • ISBN: 9788376096490
 • Ilość stron: 324
 • Format: 21.5x27.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
2-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 49,00 PLN
Nasza cena 47,04 PLN
Oszczędzasz 4%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 49,00 PLN
Nasza cena 47,04 PLN
Oszczędzasz 4%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

W podręczniku przedstawiono jedne z najistotniejszych etapów procesu diagnostycznego, jakimi są wywiad i badanie fizykalne pacjenta. Autorzy książki zwracają uwagę przede wszystkim na istotność komunikacji i umiejętności zbierania wywiadu, a także na właściwe przeprowadzanie badania przedmiotowego. Czytelnik odnajdzie tu również wiele cennych wiadomości dotyczących diagnostyki różnicowej. Na szczególne wyróżnienie zasługuje to, iż w podręczniku znajdują się informacje dotyczące m.in. roli dziecka w podejmowaniu decyzji terapeutycznych, postępowania z pacjentem nieletnim, klinicznej oceny dziecka, które może być ofiarą przemocy, czy opieki nad dziećmi przewlekle chorymi i ich rodzinami, których czytelnik nie znajdzie w innych, podobnych publikacjach. Liczne zdjęcia i ryciny stanowią cenne uzupełnienie tej pozycji. Książka jest skierowana przede wszystkim do studentów medycyny, a tak że do lekarzy rodzinnych i pediatrów.

Szczegóły

Tytuł: Wywiad i badanie w pediatrii

Autor: Goldbloom Richard B.

Wydawnictwo: Urban & Partner

ISBN: 9788376096490

Tytuł oryginału: Pediatric Clinical Skills

Język oryginału: angielski

Tłumacz: Kulikowska-Matłosz Justyna, Łukaszewska Anna, Pleskaczyńska Agata

Języki: polski

Rok wydania: 2012

Ilość stron: 324

Format: 21.5x27.5cm

Oprawa: Miękka

Waga: 1.19 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Goldbloom Richard B. (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×