Urbs celeberrima Księga pamiątkowa na 750 lecie lokacji Krakowa

Książka

Urbs celeberrima
Księga pamiątkowa na 750 lecie lokacji Krakowa

 • Wydawnictwo: Historia Iagielolonica
 • Rok wydania: 2008
 • ISBN: 9788389424778
 • Ilość stron: 576
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 84,00 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 84,00 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 25%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Wydawca: Muzeum Narodowe w Krakowie.Książka powstała dla uczczenia jubileuszu 750-lecia lokacji Krakowa na prawie magdeburskim i przedstawia świetność ,,miasta najsławniejszego w czterech rozdziałach, począwszy od jego rozkwitu tuż po lokacji, poprzez prezentację , poprzez prezentację arcydzieł rzemiosła artystycznego zgromadzonych w skarbcu królów, rozwój nauk w krakowskiej Akademii, aż po losy przewodników Narodu od Kościuszki do Piłsudskiego. Obszerne teksty zostały bogato zilustrowane reprodukcjami dział sztuki stworzonych w Krakowie i z nim związanych, dokumentów i fotografii archiwalnych.


Szczegóły

Tytuł: Urbs celeberrima

Podtytuł: Księga pamiątkowa na 750 lecie lokacji Krakowa

Wydawnictwo: Historia Iagielolonica

ISBN: 9788389424778

Języki: polski

Rok wydania: 2008

Ilość stron: 576

Oprawa: Miękka

Waga: 2.52 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×