Katalog rękopisów Biblioteki Książąt Czartoryskich w Krakowie Sygnatury 5214-5319

Książka

Katalog rękopisów Biblioteki Książąt Czartoryskich w Krakowie Sygnatury 5214-5319

Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 10,00 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 10,00 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 25%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Wydawca: Muzeum Narodowe w KrakowieW kolejnej części Katalogu rękopisów spisano rękopisy pochodzące z Archiwum Publicznego Czartoryskich a dotyczące działalności księcia Adama Jerzego Czartoryskiego tuż przed powstaniem listopadowym i w czasie jego trwania oraz z pierwszych lat emigracji. Dokumentują one udział księcia w strukturach władzy Cesarstwa Rosyjskiego, historię Księstwa Warszawskiego, dzieje obrad Kongresu Wiedeńskiego i wojska polskiego. Na uwagę zasługuje dokumentacja prac księcia nad tworzeniem prawa i administracji Królestwa Polskiego. Ciekawy zbiór 18 rękopisów odnosi się do powstania listopadowego.


Szczegóły

Tytuł: Katalog rękopisów Biblioteki Książąt Czartoryskich w Krakowie Sygnatury 5214-5319

Wydawnictwo: Historia Iagielolonica

Kod paskowy: 9788387312619

ISBN: 8387312614

Języki: polski

Rok wydania: 2001

Ilość stron: 274

Oprawa: Miękka

Waga: 0.48 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×