Odrobina nieba

Książka

Odrobina nieba

 • Wydawnictwo: Kino Świat
 • Rok wydania: 2012
 • ISBN: 9788377692769
 • Ilość stron: 22
 • Format: 15.0x19.0cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 29,99 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 29,99 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 85%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Takie filmy zdarzają się raz na dziesiątki lat! ?Odrobina nieba? to najpiękniejsza historia miłosna od czasów ?Love Story? i najzabawniejsza słodko-gorzka komedia od oscarowego sukcesu klasycznych dziś ?Czułych słówek?.

Jedna z najbardziej pożądanych aktorek Hollywood ? Kate Hudson (?Nine. Dziewięć?, ?Jak stracić chłopaka w 10 dni?, nominacja do Oscara za ?U progu sławy?) wciela się w beztroską singielkę Marley, która po serii przelotnych romansów poznaje wreszcie mężczyznę swoich marzeń, przystojnego doktora Juliana - w tej roli główny konkurent Antonio Banderasa do miana latynoskiego amanta wszech czasów ? Gael Garcia Bernal , znany ze ?Złego wychowania?, ?Listów do Julii? oraz nagrodzonego Oscarem filmu ?Babel?. Pech sprawi, że to właśnie z jego ust Marley dowie się, że jej życie zawisło na włosku... Czy uczucie okaże się silniejsze od przeszkód, stawianych przez kapryśny los? Znakomitą obsadę komedii, na której nawet najbardziej niewzruszony widz wielokrotnie sięgnie po chusteczkę, uzupełniają wyróżnione nagrodami Amerykańskiej Akademii Filmowej wybitne aktorki komediowe Kathy Bates i Whoopi Goldberg.


Szczegóły

Tytuł: Odrobina nieba

Wydawnictwo: Kino Świat

ISBN: 9788377692769

Języki: polski

Rok wydania: 2012

Ilość stron: 22

Format: 15.0x19.0cm

Oprawa: Twarda

Waga: 0.16 kg

Scenariusz: Gren Wells

Reżyseria: Nicole Kassel

Obsada: Kate Hudson, Gael Garcia Bernal, Whoopi Goldberg, Kathy Bates, Lucy Punch, Treat Williamas

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone

Dźwięk: polski - Dolby Digital 5.1, angielski- Dolby Digital 5.1

Napisy: polski

Format obrazu: 16:9

Czas trwania: 1:42:00

Typ głównego nośnika: VI

Ilość nośników: 1

Opis nośników:

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×