Odkrywamy świat 2 Geografia Podręcznik z płytą CD Gimnazjum

Książka

Odkrywamy świat 2 Geografia Podręcznik z płytą CD
Gimnazjum

 • Wydawnictwo: WSiP
 • Rok wydania: 2010
 • ISBN: 9788302122866
 • Ilość stron: 304
 • Format: 20.5x26.0cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
2-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 38,30 PLN
Nasza cena 32,05 PLN
Oszczędzasz 16%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 38,30 PLN
Nasza cena 32,05 PLN
Oszczędzasz 16%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

W drugiej części podręcznika do geografii dla gimnazjum Odkrywamy świat omówiono zagadnienia z zakresu geografii fizycznej i społeczno-gospodarczej Polski oraz jej sąsiadów. Treść książki podzielono na pięć działów:

Polska nasz dom
O nas, czyli o ludności Polski
Gospodarowanie
Dookoła Polski
Nasi sąsiedzi

Każdą lekcję rozpoczyna ciekawe wprowadzenie w dany temat. Wyróżniono ważniejsze terminy, informacje dodatkowe oraz ciekawostki geograficzne. Barwny, dostosowany do percepcji ucznia język pozwala mu łatwiej przyswajać wiedzę i lepiej rozumieć opisywane zagadnienia. Na końcu każdej jednostki tematycznej, oprócz zwięzłej notatki, znajdują się pytania i zadania, które mogą być dobrym pretekstem do podsumowania lekcji lub pracą domową dla ucznia. Na końcu książki znajduje się wklejka zawierająca mapy pomocne podczas nauki Podział na makroregiony fizycznogeograficzne, Rozmieszczenie zakładów przemysłu przetwórczego, Mniejszości narodowe i etniczne a także tabelę stratygraficzną.

Do podręcznika dołączono CD-ROM z animacjami, interaktywnymi zestawami zadań, dodatkowymi informacjami i fotografiami.


Szczegóły

Tytuł: Odkrywamy świat 2 Geografia Podręcznik z płytą CD

Podtytuł: Gimnazjum

Autor: Więckowski Marek

Wydawnictwo: WSiP

Seria: ODKRYWAMY ŚWIAT

ISBN: 9788302122866

Kategoria: Podręczniki
Gimnazjum » Klasa 2

MEN: 116/2/2010

Przedmiot: Geografia

Języki: polski

Rok wydania: 2010

Ilość stron: 304

Format: 20.5x26.0cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.64 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×