Informatyka Po prostu Podręcznik Zakres podstawowy szkoła ponadgimnazjalna

Książka

Informatyka Po prostu Podręcznik Zakres podstawowy
szkoła ponadgimnazjalna

 • Wydawnictwo: WSiP
 • Rok wydania: 2015
 • ISBN: 9788302127243
 • Ilość stron: 192
 • Format: 17.0x24.0cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
2 - 4 dni robocze*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 33,20 PLN
Nasza cena 28,22 PLN
Oszczędzasz 15%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 33,20 PLN
Nasza cena 28,22 PLN
Oszczędzasz 15%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Podręcznik Informatyka. Po prostu został przygotowany zgodnie z nową podstawą programową kształcenia ogólnego w zakresie podstawowym i wymaganiami MEN obowiązującymi od 2015 roku. Jest przeznaczony dla uczniów wszystkich typów szkół ponadgimnazjalnych liceów, techników i szkół zawodowych.

Najważniejsze zalety naszego podręcznika:

uporządkowany przed każdym z ośmiu działów znajduje się lista wiadomości i umiejętności do powtórzenia i opanowania; każdy rozdział natomiast zaczyna się krótkim wprowadzeniem w tematykę działu i przypomnieniem wiadomości z gimnazjum, a kończy podsumowaniem i pytaniami sprawdzającymi;
skuteczny i przystępny liczne zrzuty ekranowe i schematy, przykłady, porady i wskazówki ułatwiają naukę i systematyzują wiedzę; przystępny język przekazu pomaga zrozumieć i zapamiętać omawiane zagadnienia informatyczne;
praktyczny wiele ciekawych ćwiczeń i zadań problemowych trenuje konkretne umiejętności, które można wykorzystać na co dzień.


Szczegóły

Tytuł: Informatyka Po prostu Podręcznik Zakres podstawowy

Podtytuł: szkoła ponadgimnazjalna

Autor: Nowakowski Zdzisław

Wydawnictwo: WSiP

Seria: PO PROSTU

ISBN: 9788302127243

Kategoria: Podręczniki
Pomoce szkolne » Liceum i Technikum

MEN: 516/2012

Przedmiot: Informatyka

Języki: polski

Rok wydania: 2015

Ilość stron: 192

Format: 17.0x24.0cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.305 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×