Czarowanie słowem 4 Podręcznik z ćwiczeniami Część 1-5 Szkoła podstawowa

Książka

Czarowanie słowem 4 Podręcznik z ćwiczeniami Część 1-5
Szkoła podstawowa

 • Wydawnictwo: WSiP
 • Rok wydania: 2012
 • ISBN: 9788302128509
 • Format: 20.0x26.0cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 70,90 PLN
Nasza cena 61,05 PLN
Oszczędzasz 13%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 70,90 PLN
Nasza cena 61,05 PLN
Oszczędzasz 13%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Nr aprobaty MEN: 561/1/2012

Podręcznik łączy treści z zakresu kształcenia literackiego, kulturowego i językowego z bogatym zestawem ćwiczeń. Daje to wygodę użytkowania, a także ułatwia organizację pracy na lekcji.

Podręcznik dla klasy 4 został podzielony na 5 cienkich i lekkich części (średnia objętość 80100 stron). Dzięki temu tornister ucznia jest lżejszy, a jemu samemu łatwiej przychodzi pokonanie progu między trzecią a czwartą klasą. Struktura podręcznika pozwala na kontynuowanie modelu pracy, do jakiego dziecko przyzwyczaiło się w klasach 13, co jest szczególnie ważne zwłaszcza w przypadku uczniów młodszych lub słabszych.

Czarowanie słowem to podręcznik wygodny i przyjazny dla odbiorcy, także dzięki jasnej, przejrzystej szacie graficznej. Zawiera wiele nowszych tekstów z literatury, dostosowanych do poziomu uczniów i poruszających bliskie im tematy, co stanowi zachętę do czytania. Liczne pytania i ćwiczenia o zróżnicowanym poziomie trudności ułatwiają indywidualizację nauczania.

Zgodnie z wymaganiami nowej podstawy programowej podręcznik rozwija twórcze umiejętności uczniów, służy także doskonaleniu sprawności komunikacyjnych, przede wszystkim w zakresie mówienia, pisania, czytania i odbioru tekstów kultury. Autorki położyły nacisk m.in. na dłuższe formy wypowiedzi, takie jak opis, opowiadanie, opowiadanie z dialogiem, pamiętnik, notatka. W podręczniku znalazło się dużo związanych z nimi ćwiczeń redakcyjnych oraz ćwiczeń na wzbogacanie słownictwa.


Szczegóły

Tytuł: Czarowanie słowem 4 Podręcznik z ćwiczeniami Część 1-5

Podtytuł: Szkoła podstawowa

Wydawnictwo: WSiP

Seria: CZAROWANIE SŁOWEM

ISBN: 9788302128509

Kategoria: Podręczniki
Szkoła podstawowa » Klasa 4

MEN: 561/1/2012

Przedmiot: Język polski

Języki: polski

Rok wydania: 2012

Format: 20.0x26.0cm

Oprawa: Miękka

Waga: 1.15 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×