ABC babci i dziadka

Książka

ABC babci i dziadka

 • Wydawnictwo: Dehon
 • Rok wydania: 2011
 • ISBN: 9788375191424
 • Ilość stron: 148
 • Format: 12.5x20.0cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
2-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 26,00 PLN
Nasza cena 17,13 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 26,00 PLN
Nasza cena 17,13 PLN
Oszczędzasz 34%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Christa Meves, przeżywająca wiele chwil w otoczeniu swych wnuków, przedstawia nam w tej książce, jak ważne dla psychicznego rozwoju dzieci są trwałe kontakty z dziadkami. Mogą one nawiązać się zarówno wówczas, gdy dziadkowie i wnuki mieszkają blisko, jak i wtedy, gdy są oddaleni o wiele kilometrów. Oczywiście babcie i dziadkowie niechcący mogą popełniać błędy. Christa Meves omawia je i przedstawia wiele porad, jak przezwyciężyć te trudne sytuacje w kręgu rodziny.


Szczegóły

Tytuł: ABC babci i dziadka

Autor: Meves Christa

Wydawnictwo: Dehon

ISBN: 9788375191424

Języki: polski

Rok wydania: 2011

Ilość stron: 148

Format: 12.5x20.0cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.16 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Meves Christa (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×