Wczesna interwencja terapeutyczna Stymulacja rozwoju dziecka. Od noworodka do 6 roku życia

,

Książka

Wczesna interwencja terapeutyczna
Stymulacja rozwoju dziecka. Od noworodka do 6 roku życia

,

 • Wydawnictwo: Wydawnictwo Edukacyjne
 • Rok wydania: 2012
 • ISBN: 9788389434197
 • Ilość stron: 328
 • Format: 16.5x23.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 49,90 PLN
Nasza cena 43,55 PLN
Oszczędzasz 12%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 49,90 PLN
Nasza cena 43,55 PLN
Oszczędzasz 12%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Książka przeznaczona jest dla terapeutów, logopedów, pedagogów, nauczycieli przedszkoli, rodziców i opiekunów dzieci zdrowych oraz dzieci z różnymi zaburzeniami rozwojowymi. Opisuje w sposób przystępny wszystkie sfery rozwojowe dzieci od pierwszego miesiąca do zakończenia szóstego roku życia (tj. motoryka, spostrzeganie wzrokowe, słuchowe, mowa, zabawa, także rozwój społeczny). Podaje wiele przykładów ćwiczeń stymulujących dla każdego etapu rozwojowego. Dodatkowo posiada rozdział zawierający wskazówki dotyczące wczesnej nauki czytania. Autorki są terapeutkami z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w pracy z dziećmi z zaburzeniami rozwoju mowy oraz z różnorodnymi zespołami chorobowymi.

Szczegóły

Tytuł: Wczesna interwencja terapeutyczna

Podtytuł: Stymulacja rozwoju dziecka. Od noworodka do 6 roku życia

Autor: Cieszyńska Jagoda, Korendo Marta

Wydawnictwo: Wydawnictwo Edukacyjne

ISBN: 9788389434197

Języki: polski

Rok wydania: 2012

Ilość stron: 328

Format: 16.5x23.5cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.47 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl