Poradnik grzybiarza

Książka

Poradnik grzybiarza

 • Wydawnictwo: PRÓSZYŃSKI i S-KA
 • Rok wydania: 2003
 • ISBN: 8373374566
 • Ilość stron: 96
 • Format: 15x21cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 10,30 PLN
Nasza cena 9,40 PLN
Oszczędzasz 8%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 10,30 PLN
Nasza cena 9,40 PLN
Oszczędzasz 8%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Z grzybami nie ma żartów. Przed groźnymi lub śmiertelnymi zatruciami można się jednak uchronić. Trzeba poznać najważniejsze grzyby jadalne i podobne do nich, często z nimi mylone, grzyby trujące. Do tego celu służą barwne atlasy grzybów i klucze do ich oznaczania. Te same gatunki grzybów mogą wyglądać odmiennie, dlatego w rozpoznawaniu ich nie wystarczy korzystać tylko z jednego źródła. Zdarza się, że nazwę znalezionego grzyba można określić dopiero porównując opisy i ilustracje w kilku różnych atlasach. Warto wię gromadzić publikację o grzybach. Oto jedna z nich.

Szczegóły

Tytuł: Poradnik grzybiarza

Autor: Wojewoda Władysław

Wydawnictwo: PRÓSZYŃSKI i S-KA

Kod paskowy: 9788373374560

ISBN: 8373374566

Języki: polski

Rok wydania: 2003

Ilość stron: 96

Format: 15x21cm

Oprawa: Twarda

Waga: 0.275 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×